Trasport impermeabbli extra-twil għall-akbar tagħmir
PELI™ 1750 hija l-bandiera tal-vjaġġ twil tal-familja Protector Case™ b’128 cm ta’ tul intern utilizzabbli.
IP67 u Def Stan 81-41 iċċertifikat bi tlett saffi ta’ fowm Pick N Pluck™.
Karatteristiċi ewlenin
- Impermeabbli (IP67)
- Def Stan 81-41
- Valv awtomatiku
- Siġill tas-silikonu
- Manki li jintwew
- Żewġ roti tal-poliuretan
- Ħardwer tal-azzar inossidabbli
- Sokor
- Tlett saffi ta’ fowm Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Firxa: −40 °C sa +88 °C
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Body material | Polypropylene |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C sa +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Konformità u trademarks
PELI™, Protector Case™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































