Kompaktne veekindel kaitse välivarustusele
Alates 1976. aastast on PELI™ Protector Case™ olnud standardvastus. 1200 pakub suuremat sisemahtu kui 1170.
Disainitud USAs, sama kompromissitu konstruktsiooniga.
Peamised omadused
- Veekindel, löögikindel, tolmukindel (IP67)
- Sertifitseeritud Def Stan 81-41
- Automaatne ventiil
- Silikoonist O-rõnga tihend
- Kummiga kaetud käepide
- Roostevabast terasest fittingud
- Topelt lukud
- Pick N Pluck™ vaht
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Töötamisvahemik: −40 °C kuni +88 °C
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Body material | Polüpropüleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polümeer |
| Pins | Roostevaba teras |
| Foam material | Polüuretaan |
| Temperature range | −40 °C kuni +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | USA |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Protector Case™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































