Kompakta ūdensnecaurlaidīga aizsardzība lauka aprīkojumam
Kopš 1976. gada PELI™ Protector Case™ ir standarta atbilde. 1200 piedāvā lielāku iekšējo tilpumu nekā 1170.
Izveidots ASV ar tādu pašu kompromisu konstrukciju.
Galvenās iezīmes
- Ūdensnecaurlaidīga, triecienizturīga, putekļnecaurlaidīga (IP67)
- Sertificēts Def Stan 81-41
- Automātisks vārsts
- Silikona O-gredzena blīvējums
- Gumijotais rokturis
- Nerūsējošā tērauda piederumi
- Dubultie aizdares
- Pick N Pluck™ putas
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Darba diapazons: −40 °C līdz +88 °C
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Body material | Polipropilēns |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimērs |
| Pins | Nerūsējošais tērauds |
| Foam material | Poliuretāns |
| Temperature range | −40 °C līdz +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | ASV |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Protector Case™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































