Protezzjoni kompatta impermeabbli għat-tagħmir tal-għalqa
Mill-1976 PELI™ Protector Case™ kienet it-tweġiba standard. L-1200 toffri volum intern akbar mill-1170.
Iddiżinjata fl-Istati Uniti bl-istess kostruzzjoni bla kompromessi.
Karatteristiċi ewlenin
- Kostruzzjoni impermeabbli, reżistenti għax-xokk, mhux permeabbli għat-trab (IP67)
- Iċċertifikata Def Stan 81-41
- Valv awtomatiku
- Siġill O-ring tas-silikonu
- Manku mgħammar bil-gomma
- Ħardwer tal-azzar inossidabbli
- Sokor doppji
- Fowm Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Firxa ta’ tħaddim: −40 °C sa +88 °C
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Body material | Polypropylene |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimeru |
| Pins | Azzar inossidabbli |
| Foam material | Polyurethane |
| Temperature range | −40 °C sa +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | USA |
Konformità u trademarks
PELI™, Protector Case™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































