Kompakta aizsardzība pārnēsājamai elektronikai
Jutīgam aprīkojumam nepieciešama aizsardzība, un kopš 1976. gada atbilde ir PELI™ Protector Case™. 1170 ir ģimenes kompaktais loceklis.
Atvērtu šūnu serdenis ar stingru sienu, nerūsējošais tērauds un ūdensnecaurlaidīgs silikona O-gredzena blīvējums.
Galvenās iezīmes
- Ūdensnecaurlaidīga, triecienizturīga un putekļnecaurlaidīga konstrukcija (IP67)
- Automātisks spiediena izlīdzināšanas vārsts
- Ūdensnecaurlaidīgs silikona O-gredzena blīvējums
- Gumijotais rokturis
- Eņģu tapas un piederumi no nerūsējošā tērauda
- Viegli atveramie dubultie aizdares
- Iepriekš sagriezta Pick N Pluck™ putu
- Caurumi piekaramajām slēdzenēm
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Darba diapazons: −40 °C līdz +88 °C
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Body material | Polipropilēns |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimērs |
| Pins | Nerūsējošais tērauds |
| Foam material | Poliuretāns |
| Temperature range | −40 °C līdz +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Country of origin | ASV |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Protector Case™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































