Kompaktna zaščita za prenosno elektroniko
Občutljiva oprema potrebuje zaščito, in od leta 1976 je odgovor PELI™ Protector Case™. 1170 je kompakten član družine.
Jedro z odprtimi celicami s polno steno, nerjavno jeklo in vodotesno silikonsko O-tesnilo.
Ključne značilnosti
- Vodotesna, udarno odporna in prašno tesna konstrukcija (IP67)
- Avtomatski izenačevalni ventil tlaka
- Vodotesno silikonsko O-tesnilo
- Gumirana ročica
- Tečaji in okovje iz nerjavnega jekla
- Lahko odpiranje dvojnih zaponk
- Vnaprej izrezana pena Pick N Pluck™
- Odprtine za ključavnice
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Delovni razpon: −40 °C do +88 °C
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Body material | Polipropilen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimer |
| Pins | Nerjavno jeklo |
| Foam material | Poliuretan |
| Temperature range | −40 °C do +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Country of origin | ZDA |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Protector Case™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































