Kompaktná ochrana pre prenosnú elektroniku
Citlivé vybavenie potrebuje ochranu, a od roku 1976 je odpoveďou PELI™ Protector Case™. 1170 je kompaktný člen rodiny.
Jadro s otvorenými bunkami s pevnou stenou, nehrdzavejúca oceľ, automatický vyrovnávací ventil tlaku a vodotesné silikónové O-krúžkové tesnenie.
Kľúčové vlastnosti
- Vodotesná, nárazuvzdorná a prachotesná konštrukcia (IP67)
- Automatický vyrovnávací ventil tlaku
- Vodotesné silikónové O-krúžkové tesnenie
- Pogumovaná rukoväť
- Čapy závesov a kovanie z nehrdzavejúcej ocele
- Ľahko otvárateľné dvojité zámky
- Vopred narezaná pena Pick N Pluck™
- Otvory pre visiace zámky
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Prevádzkový rozsah: −40 °C až +88 °C
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Body material | Polypropylén |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymér |
| Pins | Nehrdzavejúca oceľ |
| Foam material | Polyuretán |
| Temperature range | −40 °C až +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Country of origin | USA |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Protector Case™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































