Economie de greutate Air Case, geometrie lungă
PELI™ 1745 aduce economiile de greutate Air Case în geometria lungă.
Două roți silențioase și mâner pliabil.
Caracteristici principale
- Polimer HPX²™ (cu până la 40 % mai ușor)
- Etanșă (IP67, MIL-SPEC)
- Închizători Press and Pull™
- Două roți silențioase
- Mâner pliabil
- Supapă automată
- Garnitură O EPDM
- Spumă Pick N Pluck™ (două straturi)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specificații
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Body material | Amestec HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C până la +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Conformitate și mărci comerciale
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ și Pick N Pluck™ sunt mărci comerciale ale Peli Products, S.L.U. Toate mărcile comerciale sunt mărci înregistrate și/sau neînregistrate ale Peli Products, S.L.U., ale societăților-mamă, filialelor și/sau afiliaților săi.







































