Iffrankar tal-piż Air Case, ġeometrija twila
PELI™ 1745 iġib l-iffrankar tal-piż Air Case fil-ġeometrija twila.
Żewġ roti siekta u manku li jintwa.
Karatteristiċi ewlenin
- Polimeru HPX²™ (sa 40 % eħfef)
- Impermeabbli (IP67, MIL-SPEC)
- Sokor Press and Pull™
- Żewġ roti siekta
- Manku li jintwa
- Valv awtomatiku
- Siġill O-ring EPDM
- Fowm Pick N Pluck™ (żewġ saffi)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Body material | Taħlita HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C sa +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Konformità u trademarks
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































