Alkuperäinen pitkä Protector Case™
Kun pitkää välineistöä on liikutettava huoletta lentokenttien ja kuljetuslavojen läpi, PELI™ 1720 on ollut vastaus vuosikymmeniä.
Kaksi polyuretaanipyörää ruostumattomilla teräslaakereilla. Kansi ja pohja toimitetaan kolmen kerroksen Pick N Pluck™-vaahdolla.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Vesitiivis, iskunkestävä ja pölytiivis rakenne
- Def Stan 81-41
- Automaattinen paineentasausventtiili
- Vesitiivis silikoni-O-rengastiiviste
- Päällysmuotoillut taittuvat kumikahvat
- Kaksi polyuretaanipyörää ruostumattomilla teräslaakereilla
- Ruostumattoman teräksen varusteet riippulukkosuojilla
- Kolme kerrosta Pick N Pluck™-vaahtoa
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Käyttöalue: −40 °C – +88 °C
Tekniset tiedot
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Body material | Polypropeeni |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymeeri |
| Pins | Ruostumaton teräs |
| Foam material | Polyuretaani |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C – +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
| Country of origin | USA |
Yhdenmukaisuus ja tavaramerkit
PELI™, Protector Case™ ja Pick N Pluck™ ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön tavaramerkkejä. Kaikki tavaramerkit ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön, sen emoyhtiöiden, tytäryhtiöiden ja/tai sidosyritysten rekisteröityjä ja/tai rekisteröimättömiä tavaramerkkejä.







































