Ohut salkkukoko, Air Case kevyt paino
PELI™ 1505 tuo ohuen salkkumuodon Air Case -perheeseen HPX²™-polymeerillä.
Matala profiili kannettaville tietokoneille, paneelikiinnityksille ja kenttäinstrumenteille integroidulla kehyssysteemillä.
Tärkeimmät ominaisuudet
- Erittäin kevyt HPX²™-polymeeri (jopa 40 % kevyempi)
- Vesitiivis, iskunkestävä ja pölytiivis (IP67, MIL-SPEC)
- Integroitu kehyssysteemi paneelikiinnitykselle
- Press and Pull™-lukot automaattisella lukituksella
- Automaattinen paineentasausventtiili
- Vesitiivis EPDM O-rengastiiviste
- Taittuva päällysmuotoiltu kahva
- Ruostumattoman teräksen riippulukkosuojat
- Pick N Pluck™-vaahto
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Tekniset tiedot
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | HPX²™-polypropeeniseos |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Foam material | Polyuretaani |
| Temperature range | −18 °C – +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Yhdenmukaisuus ja tavaramerkit
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön tavaramerkkejä. Kaikki tavaramerkit ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön, sen emoyhtiöiden, tytäryhtiöiden ja/tai sidosyritysten rekisteröityjä ja/tai rekisteröimättömiä tavaramerkkejä.







































