De persoonlijke utility-koffer voor dagelijks avontuur
De PELI™ Ruck Case R40 is het kleinste lid van de Ruck familie — gebouwd voor de essentiële uitrusting die u niet wilt verliezen: portemonnee, sleutels, optiek, GPS, munitie, schietbaangereedschap, medicatie. Een IP68-afdichting houdt hem 30 minuten waterdicht tot 2 m, terwijl gerubberde TPU bumpers de valpartijen, stoten en bumps van het echte leven absorberen.
Binnenin laten een inklikbare flexibele TPU dekselorganizer, een stijve polycarbonaat scheidingstray en een MOLLE-stijl lussensysteem met klittenband-riemen u kleine uitrusting in toegewijde compartimenten organiseren. Een dubbel-scharnier vergrendeling en een ingebouwde drukvereveningsklep gaan zonder klagen om met hoogteveranderingen en veldgebruik.
Belangrijkste kenmerken
- IP68-gecertificeerd — waterdicht tot 2 m gedurende 30 minuten
- Stootvaste, stofdichte, slijtvaste ABS/polycarbonaat behuizing
- Gerubberde TPU beschermende bumpers
- Inklikbare flexibele TPU dekselorganizer
- Stijve polycarbonaat scheidingstray
- MOLLE-stijl lussensysteem met klittenband-riemen
- Dubbel-scharnier vergrendeling
- Ingebouwde drukvereveningsklep
- Roestvrijstalen scharnierpennen
- Werkbereik: −23 °C tot +93 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 19,4 × 11,9 × 4,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 25,0 × 15,5 × 7,3 cm |
| Interior volume | 0,001 m³ |
| Weight | 0,76 kg |
| Buoyancy | 1,07 kg |
| Body material | ABS / Polycarbonaat |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Thermoplastisch rubber |
| Pins | Roestvrij staal |
| Bumpers / lining / lid organiser | TPU |
| Divider tray | Polycarbonaat |
| Straps | Nylon |
| Temperature range | −23 °C tot +93 °C |
| Certifications | IP68 |
Naleving en handelsmerken
PELI™ en Ruck Case zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































