Kompaktne Air Long Case
PELI™ 1705 on Air perekonna kompaktne pikk kohver.
82 cm välimine pikkus. Valmistatud USAs.
Peamised omadused
- Polümeer HPX²™ (kuni 40 % kergem)
- Veekindel (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ lukud
- Kokkupandav käepide
- Automaatne ventiil
- O-rõnga EPDM tihend
- Pick N Pluck™ vaht
- Valmistatud USAs
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Tehnilised andmed
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | HPX²™ segu |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C kuni +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | USA |
Vastavus ja kaubamärgid
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ on Peli Products, S.L.U. kaubamärgid. Kõik kaubamärgid on Peli Products, S.L.U., selle emaettevõtete, tütarettevõtete ja/või sidusettevõtete registreeritud ja/või registreerimata kaubamärgid.







































