Air Long Case compactă
PELI™ 1705 este cutia lungă compactă a familiei Air.
82 cm lungime exterioară. Fabricată în SUA.
Caracteristici principale
- Polimer HPX²™ (cu până la 40 % mai ușor)
- Etanșă (IP67, MIL-SPEC)
- Închizători Press and Pull™
- Mâner pliabil
- Supapă automată
- Garnitură O EPDM
- Spumă Pick N Pluck™
- Fabricată în SUA
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specificații
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | Amestec HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C până la +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | SUA |
Conformitate și mărci comerciale
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ și Pick N Pluck™ sunt mărci comerciale ale Peli Products, S.L.U. Toate mărcile comerciale sunt mărci înregistrate și/sau neînregistrate ale Peli Products, S.L.U., ale societăților-mamă, filialelor și/sau afiliaților săi.







































