Kompakten Air Long Case za stojala, palice in puške
PELI™ 1705 je kompakten dolg kovček družine Air.
82 cm zunanje dolžine. Izdelano v ZDA.
Ključne značilnosti
- Polimer HPX²™ (do 40 % lažji)
- Vodotesna (IP67, MIL-SPEC)
- Zaponke Press and Pull™
- Zložljiva ročica
- Avtomatski ventil
- O-tesnilo EPDM
- Pena Pick N Pluck™
- Izdelano v ZDA
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | Mešanica HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C do +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | ZDA |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































