Air Long Case kompatt
PELI™ 1705 huwa l-każ twil kompatt tal-familja Air.
82 cm tul estern. Manifatturat fl-Istati Uniti.
Karatteristiċi ewlenin
- Polimeru HPX²™ (sa 40 % eħfef)
- Impermeabbli (IP67, MIL-SPEC)
- Sokor Press and Pull™
- Manku li jintwa
- Valv awtomatiku
- Siġill O-ring EPDM
- Fowm Pick N Pluck™
- Manifatturat fl-Istati Uniti
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | Taħlita HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C sa +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | USA |
Konformità u trademarks
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































