Lähtöselvityskoko, jopa 40 % kevyempi
PELI™ 1615 on Air Case -perheen lentoyhtiöystävällinen lippulaiva, mitoitettu kansainvälisiin lähtöselvitysrajoihin.
HPX²™-polymeeri, Press and Pull™-lukot, sisäänvedettävä trolleykahva ja äänettömät pyörivät pyörät.
Tärkeimmät ominaisuudet
- HPX²™-polymeeri (jopa 40 % kevyempi)
- Vesitiivis, iskunkestävä ja pölytiivis (IP67, MIL-SPEC)
- Lähtöselvitysraja-mitoitus
- Press and Pull™-lukot
- Sisäänvedettävä trolleykahva
- Kaksi äänetöntä pyörää teräslaakereilla
- Taittuvat ergonomiset kahvat
- Pehmustetut erottimet (säädettävät)
- Vesitiivis EPDM O-rengastiiviste
- Automaattinen paineentasausventtiili
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Tekniset tiedot
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | HPX²™-polypropeeniseos |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 teräslaakereilla |
| Temperature range | −18 °C – +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Yhdenmukaisuus ja tavaramerkit
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ ja Pick N Pluck™ ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön tavaramerkkejä. Kaikki tavaramerkit ovat Peli Products, S.L.U. -yhtiön, sen emoyhtiöiden, tytäryhtiöiden ja/tai sidosyritysten rekisteröityjä ja/tai rekisteröimättömiä tavaramerkkejä.







































