Plāns portfeļa formāts, Air Case viegls svars
PELI™ 1505 ievieš plāno portfeļa formātu Air Case ģimenē ar HPX²™ polimēru.
Sekls profils klēpjdatoriem, paneļa montāžām un lauka instrumentiem.
Galvenās iezīmes
- Polimērs HPX²™ (līdz 40 % vieglāks)
- Ūdensnecaurlaidīga (IP67, MIL-SPEC)
- Integrēta bezel sistēma
- Press and Pull™ aizdares
- Automātisks vārsts
- O-gredzena EPDM blīvējums
- Saliekamais rokturis
- Nerūsējošā tērauda piekaramo slēdzeņu aizsargi
- Pick N Pluck™ putas
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | HPX²™ polipropilēna maisījums |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C līdz +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































