Tenký formát aktovky, ľahká váha Air Case
PELI™ 1505 zavádza tenký formát aktovky do rodiny Air Case s polymérom HPX²™.
Plytký profil pre notebooky, panelové montáže a poľné prístroje.
Kľúčové vlastnosti
- Polymér HPX²™ (až o 40 % ľahší)
- Vodotesná, nárazuvzdorná, prachotesná (IP67, MIL-SPEC)
- Integrovaný systém objímky
- Zámky Press and Pull™
- Automatický ventil
- O-krúžkové tesnenie EPDM
- Sklopná rukoväť
- Ochrany visiacich zámkov
- Pena Pick N Pluck™
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | Zmes polypropylénu HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C až +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































