Format attaché rqiq, piż ħafif Air Case
PELI™ 1505 idaħħal il-format attaché rqiq fil-familja Air Case bil-polimeru HPX²™.
Profil baxx għal-laptops, immuntar tal-panels u strumenti tal-għalqa.
Karatteristiċi ewlenin
- Polimeru HPX²™ (sa 40 % eħfef)
- Impermeabbli (IP67, MIL-SPEC)
- Sistema ta’ bezel integrata
- Sokor Press and Pull™
- Valv awtomatiku
- Siġill O-ring EPDM
- Manku li jintwa
- Protezzjonijiet għall-padloks tal-azzar inossidabbli
- Fowm Pick N Pluck™
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | Taħlita HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C sa +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Konformità u trademarks
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































