Lidostas reģistrācijas izmērs, līdz 40 % vieglāks
PELI™ 1615 ir Air Case ģimenes aviokompānijai draudzīgais flagmaņa kuģis.
Polimērs HPX²™, Press and Pull™ aizdares, izvelkamais ratiņu rokturis.
Galvenās iezīmes
- Polimērs HPX²™ (līdz 40 % vieglāks)
- Ūdensnecaurlaidīga (IP67, MIL-SPEC)
- Lidostas reģistrācijas izmērs
- Press and Pull™ aizdares
- Izvelkamais ratiņu rokturis
- Divi klusi riteņi
- Saliekamie rokturi
- Polsterēti sadalītāji
- O-gredzena EPDM blīvējums
- Automātisks vārsts
- Piekaramo slēdzeņu aizsargi
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Body material | HPX²™ maisījums |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C līdz +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































