Īpaši garš ūdensnecaurlaidīgs transports lielākajai aprīkojumam
PELI™ 1750 ir Protector Case™ ģimenes tālā ceļojuma flagmaņa kuģis ar 128 cm izmantojamu iekšējo garumu.
IP67 un Def Stan 81-41 sertificēts ar trim Pick N Pluck™ putu slāņiem.
Galvenās iezīmes
- Ūdensnecaurlaidīga (IP67)
- Def Stan 81-41
- Automātisks vārsts
- Silikona blīvējums
- Saliekamie rokturi
- Divi poliuretāna riteņi
- Nerūsējošā tērauda piederumi
- Aizdares
- Trīs Pick N Pluck™ putu slāņi
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Darba diapazons: −40 °C līdz +88 °C
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Body material | Polipropilēns |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C līdz +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Protector Case™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































