De oorspronkelijke lange-format Protector Case™
Wanneer u lange uitrusting zorgeloos door luchthavens, voertuigvakken en transportpallets moet verplaatsen, is de PELI™ 1720 al decennia het antwoord. Vervaardigd in de VS uit slagvast polypropyleen, lacht hij om stoten, zout water, stof en het soort weer dat mindere koffers ruïneert.
Twee polyurethaan wielen met roestvrijstalen lagers laten u een volledig beladen koffer door elke terminal kantelen en rollen, terwijl opklapbare overgegoten handgrepen het profiel strak houden bij opslag. Deksel en bodem worden geleverd met drie lagen Pick N Pluck™ schuim voor een volledig aangepast interieur.
Belangrijkste kenmerken
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie
- Gecertificeerd volgens Def Stan 81-41
- Automatische drukvereveningsklep
- Waterdichte siliconen O-ring afdichting in deksel
- Overgegoten opklapbare rubberen handgrepen
- Twee polyurethaan wielen met roestvrijstalen lagers
- Roestvrijstalen hardware met hangslot-beschermers
- Eenvoudig te openen dubbelslag sluitingen
- Drie lagen voorgesneden polyurethaan Pick N Pluck™ schuim
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Werkbereik: −40 °C tot +88 °C
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Lid depth | 4,4 cm |
| Bottom depth | 8,9 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Weight empty | 7,6 kg |
| Buoyancy | 73 kg |
| Body material | Polypropyleen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymeer |
| Pins | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan 1,3 lb |
| Wheels | 2 polyurethaan / roestvrijstalen lagers |
| Padlock hole diameter | 8 mm |
| Temperature range | −40 °C tot +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
| Country of origin | VS |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Protector Case™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































