Innsjekkingsstørrelse, opptil 40 % lettere
PELI™ 1615 er Air Case-familiens flyvennlige flaggskip dimensjonert for internasjonale innsjekkingsgrenser.
Bygget rundt HPX²™-polymeren med Press and Pull™-låser, uttrekkbart trolleyhåndtak og stille rullende hjul.
Viktigste egenskaper
- Superlett HPX²™ proprietær polymer (opptil 40 % lettere)
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67, MIL-SPEC)
- Dimensjonert for internasjonale innsjekkingsgrenser
- Press and Pull™-låser med automatisk låsing
- Uttrekkbart trolleyhåndtak
- To stille rullende hjul med rustfri stål-lagre
- Foldbare overstøpte ergonomiske gummihåndtak
- Polstrede skillevegger (konfigurerbare)
- Vanntett EPDM O-ring-tetning
- Automatisk trykkutligningsventil
- Rustfri stål-hengelåsbeskyttere
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Weight empty | 6,38 kg |
| Buoyancy | 76,75 kg |
| Body material | HPX²™ proprietær polypropylen-blanding |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex hydrofob non-woven 3 mikron |
| Wheels | 2 med rustfri stål-lagre |
| Padlock hole diameter | 0,8 cm |
| Temperature range | −18 °C til +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Samsvar og varemerker
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































