Ekstralang vanntett transport for det største utstyret
PELI™ 1750 er Protector Case™-familiens langdistanseflaggskip med 128 cm brukbar indre lengde.
Bygget rundt den utprøvde åpencelle kjernen med solid vegg, IP67- og Def Stan 81-41-sertifisert med tre lag Pick N Pluck™-skum.
Viktigste egenskaper
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67)
- Sertifisert Def Stan 81-41
- Automatisk trykkutligningsventil
- Vanntett silikon-O-ring-tetning
- Overstøpte foldbare gummihåndtak
- To polyuretan-hjul med rustfri stål-lagre
- Rustfri stål-beslag med hengelåsbeskyttere
- Lett åpnede dobbeltkastlåser
- Tre lag forskåret Pick N Pluck™-skum
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Driftsområde: −40 °C til +88 °C
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 128,3 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 134,6 × 40,6 × 15,5 cm |
| Lid depth | 4,4 cm |
| Bottom depth | 8,9 cm |
| Interior volume | 0,059 m³ |
| Weight with foam | 11,6 kg |
| Weight empty | 10,7 kg |
| Buoyancy | 85 kg |
| Body material | Polypropylen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymer |
| Hardware | Rustfritt stål |
| Foam material | Polyuretan 1,3 lb |
| Purge vent | 3-mikrons hydrofob non-woven |
| Wheels | 2 polyuretan / rustfri stål-lagre |
| Padlock hole diameter | 8 mm |
| Temperature range | −40 °C til +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
Samsvar og varemerker
PELI™, Protector Case™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































