Kompakts Air Long Case
PELI™ 1705 ir Air ģimenes kompaktais garais futrāli.
82 cm ārējais garums. Ražots ASV.
Galvenās iezīmes
- Polimērs HPX²™ (līdz 40 % vieglāks)
- Ūdensnecaurlaidīga (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ aizdares
- Saliekamais rokturis
- Automātisks vārsts
- O-gredzena EPDM blīvējums
- Pick N Pluck™ putas
- Ražots ASV
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | HPX²™ maisījums |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C līdz +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | ASV |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































