Air Case svara ietaupīšana, garā ģeometrija
PELI™ 1745 ienes Air Case svara ietaupījumus garā ģeometrijā.
Divi klusi riteņi un saliekamais rokturis.
Galvenās iezīmes
- Polimērs HPX²™ (līdz 40 % vieglāks)
- Ūdensnecaurlaidīga (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ aizdares
- Divi klusi riteņi
- Saliekamais rokturis
- Automātisks vārsts
- O-gredzena EPDM blīvējums
- Pick N Pluck™ putas (divi slāņi)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikācijas
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Body material | HPX²™ maisījums |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C līdz +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Atbilstība un preču zīmes
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ un Pick N Pluck™ ir Peli Products, S.L.U. preču zīmes. Visas preču zīmes ir reģistrētas un/vai nereģistrētas Peli Products, S.L.U., tās mātesuzņēmumu, meitasuzņēmumu un/vai saistīto uzņēmumu preču zīmes.







































