Luchtvaart-inchecklimiet, tot 40% lichter
De PELI™ 1615 is het luchtvaart-vriendelijke vlaggenschip van de Air Case familie. Afgemeten op internationale incheck-limieten, geeft hij fotografen, omroepteams, geluidstechnici en avontuurlijke reizigers het maximale legale volume bij het minimale legale gewicht.
Gebouwd rond het eigen HPX²™ polymeer, is de 1615 tot 40% lichter dan een vergelijkbare klassieke Protector Case en biedt dezelfde IP67-bescherming. Press and Pull™ sluitingen, een intrekbare trolley-handgreep en stille rollende wielen met roestvrijstalen lagers maken volledig beladen transport moeiteloos. Deze configuratie wordt geleverd met gevoerde scheidingsschotten voor breekbare camera-, lens- en optiekkits.
Belangrijkste kenmerken
- Superlicht HPX²™ eigen polymeer (tot 40% lichter)
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67, MIL-SPEC)
- Afgemeten op internationale luchtvaart-inchecklimieten
- Press and Pull™ sluitingen met automatische vergrendeling
- Intrekbare trolley-handgreep
- Twee stille rollende wielen met roestvrijstalen lagers
- Opklapbare overgegoten ergonomische rubberen handgrepen
- Gevoerde scheidingsschotten (configureerbaar) voor breekbare kits
- Waterdichte EPDM O-ring afdichting
- Automatische drukvereveningsklep
- Roestvrijstalen hangslot-beschermers
- PELI™ Limited Lifetime Guarantee
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 75,2 × 39,4 × 23,8 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,8 × 46,7 × 28,0 cm |
| Interior volume | 0,071 m³ |
| Weight with dividers | 7,98 kg |
| Weight empty | 6,38 kg |
| Buoyancy | 76,75 kg |
| Body material | HPX²™ eigen polypropyleen mengsel |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex 3-micron hydrofoob non-woven |
| Wheels | 2 met roestvrijstalen lagers |
| Padlock hole diameter | 0,8 cm |
| Temperature range | −18 °C tot +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































