Kompakt beskyttelse for bærbar elektronikk
Følsomt utstyr trenger beskyttelse, og siden 1976 har svaret vært PELI™ Protector Case™. 1170 er familiens kompakte medlem — dimensjonert for radioer, korte våpen, optikk og harddisker.
Bygget rundt en åpencelle kjerne med solid vegg, er 1170 sterk men lett. Rustfritt stål-beslag, automatisk trykkutligningsventil og vanntett silikon-O-ring-tetning.
Viktigste egenskaper
- Vanntett, støtsikker og støvtett konstruksjon (IP67)
- Automatisk trykkutligningsventil med 3-mikrons hydrofob membran
- Vanntett silikon-O-ring-tetning på lokket
- Overstøpt gummihåndtak
- Hengsler og beslag i rustfritt stål
- Lett åpnede dobbeltkastlåser
- Forskåret Pick N Pluck™-skum
- Hengelåshull (0,5 cm)
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Driftsområde: −40 °C til +88 °C
Spesifikasjoner
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Lid depth | 2,7 cm |
| Bottom depth | 5,3 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Weight empty | 0,89 kg |
| Buoyancy | 3,29 kg |
| Body material | Polypropylen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymer |
| Pins | Rustfritt stål |
| Foam material | Polyuretan |
| Purge vent | 3-mikrons hydrofob non-woven |
| Temperature range | −40 °C til +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Padlock hole diameter | 0,5 cm |
| Country of origin | USA |
Samsvar og varemerker
PELI™, Protector Case™ og Pick N Pluck™ er varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U. Alle varemerker er registrerte og/eller uregistrerte varemerker som tilhører Peli Products, S.L.U., dets morselskaper, datterselskaper og/eller tilknyttede selskaper.







































