Kompaktná vodotesná ochrana pre poľné vybavenie
Od roku 1976 je PELI™ Protector Case™ štandardnou odpoveďou. 1200 ponúka väčší vnútorný objem ako 1170.
Navrhnuté v USA, s rovnakou nekompromisnou konštrukciou.
Kľúčové vlastnosti
- Vodotesná, nárazuvzdorná a prachotesná (IP67)
- Certifikované Def Stan 81-41
- Automatický vyrovnávací ventil
- Silikónové O-krúžkové tesnenie
- Pogumovaná rukoväť
- Kovanie z nehrdzavejúcej ocele
- Dvojité zámky
- Pena Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Prevádzkový rozsah: −40 °C až +88 °C
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Body material | Polypropylén |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polymér |
| Pins | Nehrdzavejúca oceľ |
| Foam material | Polyuretán |
| Temperature range | −40 °C až +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | USA |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Protector Case™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































