Compacte Air Long Case voor statieven, hengels en geweren
De PELI™ 1705 is de compacte lange koffer van de Air familie. Gebouwd rond het eigen HPX²™ polymeer, is hij tot 40% lichter dan een vergelijkbare klassieke Protector Long Case™ en behoudt dezelfde IP67-gecertificeerde waterdichte, stootvaste en stofdichte bescherming.
Met 82 cm buitenlengte is de 1705 doelgericht ontworpen voor camerastatieven, vliegvishengels en molens, demontabele geweren, lichtstaanders en soortgelijke uitrusting die lang maar niet omvangrijk is. Vervaardigd in de VS met het bewezen Press and Pull™ sluitingssysteem en een opklapbare overgegoten handgreep.
Belangrijkste kenmerken
- Superlicht HPX²™ eigen polymeer (tot 40% lichter)
- Waterdichte, stootvaste en stofdichte constructie (IP67, MIL-SPEC)
- Press and Pull™ sluitingen met automatische vergrendeling
- Opklapbare overgegoten handgreep
- Automatische drukvereveningsklep
- Waterdichte EPDM O-ring afdichting
- Roestvrijstalen hangslot-beschermers
- Voorgesneden Pick N Pluck™ schuim (deksel- en bodemlagen)
- Gemaakt in de VS
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specificaties
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Lid depth | 5,1 cm |
| Bottom depth | 10,9 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Weight empty | 4,04 kg |
| Buoyancy | 42,86 kg |
| Body material | HPX²™ eigen polypropyleen mengsel |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Pins | Roestvrij staal |
| Foam material | Polyurethaan |
| Purge vent | Hi-Flow Gore-Tex 3 micron |
| Padlock hole diameter | 8 mm |
| Temperature range | −18 °C tot +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | VS |
Naleving en handelsmerken
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ en Pick N Pluck™ zijn handelsmerken van Peli Products, S.L.U. Alle handelsmerken zijn geregistreerde en/of niet-geregistreerde handelsmerken van Peli Products, S.L.U., haar moedermaatschappijen, dochterondernemingen en/of gelieerde ondernemingen.







































