Kompaktné Air Long Case pre statívy, prúty a pušky
PELI™ 1705 je kompaktné dlhé puzdro rodiny Air.
82 cm vonkajšej dĺžky. Vyrobené v USA.
Kľúčové vlastnosti
- Polymér HPX²™ (až o 40 % ľahší)
- Vodotesná (IP67, MIL-SPEC)
- Zámky Press and Pull™
- Sklopná rukoväť
- Automatický ventil
- O-krúžkové tesnenie EPDM
- Pena Pick N Pluck™
- Vyrobené v USA
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Špecifikácie
| Interior dimensions (L × W × D) | 81,3 × 30,9 × 16,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 82,0 × 37,0 × 18,5 cm |
| Interior volume | 0,042 m³ |
| Weight with foam | 4,79 kg |
| Body material | Zmes HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C až +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
| Country of origin | USA |
Súlad a ochranné známky
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ a Pick N Pluck™ sú ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U. Všetky ochranné známky sú registrované a/alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Peli Products, S.L.U., jej materských, dcérskych a/alebo pridružených spoločností.







































