Protezzjoni kompatta għall-elettronika portabbli
Tagħmir sensittiv jeħtieġ protezzjoni, u mill-1976 it-tweġiba kienet PELI™ Protector Case™. L-1170 huwa l-membru kompatt tal-familja.
Qalba b’ċelluli miftuħa b’ħajt sod, azzar inossidabbli u siġill O-ring tas-silikonu impermeabbli.
Karatteristiċi ewlenin
- Kostruzzjoni impermeabbli, reżistenti għax-xokk u mhux permeabbli għat-trab (IP67)
- Valv awtomatiku ta’ kompensazzjoni tal-pressjoni
- Siġill O-ring tas-silikonu impermeabbli
- Manku mgħammar bil-gomma
- Pinijiet u ħardwer tal-azzar inossidabbli
- Sokor doppji li jinfetħu faċilment
- Fowm Pick N Pluck™ maqtugħ minn qabel
- Toqob għall-padloks
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Firxa ta’ tħaddim: −40 °C sa +88 °C
Speċifikazzjonijiet
| Interior dimensions (L × W × D) | 26,8 × 15,3 × 8,0 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 29,6 × 21,2 × 9,6 cm |
| Interior volume | 0,003 m³ |
| Weight with foam | 0,95 kg |
| Body material | Polypropylene |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimeru |
| Pins | Azzar inossidabbli |
| Foam material | Polyurethane |
| Temperature range | −40 °C sa +88 °C |
| Certifications | IP67 |
| Country of origin | USA |
Konformità u trademarks
PELI™, Protector Case™ u Pick N Pluck™ huma trademarks ta’ Peli Products, S.L.U. It-trademarks kollha huma trademarks reġistrati u/jew mhux reġistrati ta’ Peli Products, S.L.U., il-kumpaniji prinċipali, sussidjarji u/jew affiljati tagħha.







































