Originalni dolgi format Protector Case™
Ko morate brez skrbi premestiti dolgo opremo prek letališč, je PELI™ 1720 odgovor desetletja.
Dve poliuretanski kolesi z nerjavnimi ležaji. Pokrov in dno s tremi plastmi pene Pick N Pluck™.
Ključne značilnosti
- Vodotesna, udarno odporna, prašno tesna
- Def Stan 81-41
- Avtomatski ventil
- Silikonsko O-tesnilo
- Zložljive gumirane ročice
- Dve poliuretanski kolesi
- Okovje iz nerjavnega jekla
- Dvojne zaponke
- Tri plasti pene Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Delovni razpon: −40 °C do +88 °C
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 106,7 × 34,3 × 13,3 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 112,7 × 40,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,049 m³ |
| Weight with foam | 8,6 kg |
| Body material | Polipropilen |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −40 °C do +88 °C |
| Certifications | Def Stan 81-41 |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Protector Case™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































