Kompaktna vodotesna zaščita za terensko opremo
Od leta 1976 je PELI™ Protector Case™ standardni odgovor. 1200 ponuja večji notranji volumen kot 1170.
Zasnovano v ZDA, z enako brezkompromisno konstrukcijo.
Ključne značilnosti
- Vodotesna, udarno odporna, prašno tesna (IP67)
- Certificirano Def Stan 81-41
- Avtomatski ventil
- Silikonsko O-tesnilo
- Gumirana ročica
- Okovje iz nerjavnega jekla
- Dvojne zaponke
- Pena Pick N Pluck™
- PELI™ Lifetime Guarantee of Excellence
- Delovni razpon: −40 °C do +88 °C
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 23,6 × 18,1 × 10,5 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 27,1 × 24,8 × 12,3 cm |
| Interior volume | 0,005 m³ |
| Weight with foam | 1,3 kg |
| Body material | Polipropilen |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | Polimer |
| Pins | Nerjavno jeklo |
| Foam material | Poliuretan |
| Temperature range | −40 °C do +88 °C |
| Certifications | IP67, Def Stan 81-41 |
| Country of origin | ZDA |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Protector Case™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































