Air Case prihranek teže, dolga geometrija
PELI™ 1745 prinaša prihranke teže Air Case v dolgo geometrijo.
Dve tihi kolesi in zložljiva ročica.
Ključne značilnosti
- Polimer HPX²™ (do 40 % lažji)
- Vodotesna (IP67, MIL-SPEC)
- Zaponke Press and Pull™
- Dve tihi kolesi
- Zložljiva ročica
- Avtomatski ventil
- O-tesnilo EPDM
- Pena Pick N Pluck™ (dve plasti)
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 111,8 × 42,6 × 20,2 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 118,6 × 49,2 × 22,2 cm |
| Interior volume | 0,096 m³ |
| Weight with foam | 9,55 kg |
| Body material | Mešanica HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Wheels | 2 |
| Temperature range | −18 °C do +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































