Tanek format aktovke, lahka teža Air Case
PELI™ 1505 prinaša tanek format aktovke v družino Air Case s polimerom HPX²™.
Plitev profil za prenosnike, panelne montaže in terenske instrumente.
Ključne značilnosti
- Polimer HPX²™ (do 40 % lažji)
- Vodotesna (IP67, MIL-SPEC)
- Integriran sistem ozadja
- Zaponke Press and Pull™
- Avtomatski ventil
- O-tesnilo EPDM
- Zložljiva ročica
- Zaščite ključavnic
- Pena Pick N Pluck™
- PELI™ Limited Lifetime Warranty
Specifikacije
| Interior dimensions (L × W × D) | 46,5 × 33,7 × 13,9 cm |
|---|---|
| Exterior dimensions (L × W × D) | 51,4 × 41,6 × 15,5 cm |
| Interior volume | 0,022 m³ |
| Weight with foam | 2,97 kg |
| Body material | Mešanica HPX²™ |
| Latch material | ABS |
| O-ring material | EPDM |
| Temperature range | −18 °C do +60 °C |
| Certifications | IP67, MIL-SPEC |
Skladnost in blagovne znamke
PELI™, Air Case, HPX²™, Press and Pull™ in Pick N Pluck™ so blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U. Vse blagovne znamke so registrirane in/ali neregistrirane blagovne znamke družbe Peli Products, S.L.U., njenih matičnih, hčerinskih in/ali povezanih družb.







































